GENEL KÜLTÜR

JOKER GERİ DÖNDÜ ; SUİCİDE SQUAD

Salı, 14 Temmuz 2015 2851 views 0 comments

 

Şu günlerde yeni nesil Joker olarak sosyal medyayı meşgul eden Jared Leto ve yeni Batman’imiz Ben Affleck, çizgi roman serisinin beyazperdedeki yeni yansımalarının öne çıkan yüzü olmuşken, orijinal hikaye de başka bir platformda hayatına devam ediyor.
Batman çizgi roman serisinin son sayısında Batman ve ezeli rakibi Joker on yıllar süren serüvenin nihayetinde hayatlarını kaybetti. Bat Cave’de çarpışan deli palyaço Joker ve Batman ölesiye dövüştü ve son nefeslerini de yan yana verdiler.
DC Comics’in iki büyük karakteri sonsuza kadar ölü bırakmayacağı ve bir şekilde tekrar geri dönecekleri ise aşikardı ve beklenen oldu.
DC Comics’in bol kötülü çizgi romanı olan Suicide Squad’dan aynı isimle uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda David Ayer oturuyor. Robert Kanigher ve Ross Andru’nun yarattığı karakterleri uyarlayan isimse Justin Marks. DC Entertainment ve Warner Bros.’un ortak yapımcılığında hayata geçen projenin kadrosunda ise Margot Robbie, Will Smith, Jared Leto ve Tom Hardy gibi yıldız pek çok isim yer alıyor.
SuicideSquadCast

‘Suicide Squad’ filminde ‘Harley Quinn’i canlandıran Margot Robbie ve ‘The Joker’ karakterini canlandıran Jared Leto, fragman yayınlandıktan sonra sosyal medyada en çok konuşulan isimler oldu.

Batman ve Deathstroke’u da göreceğimizin kesinliğe kavuşmasıyla birlikte, Suicide Squad’ın önümüzdeki sezonun en fiyakalı yapımları arasında yer alacağını iddia etmek hiç de yanlış olmaz! 12 Ağustos 2016 tarihini takvimlere şimdiden kazıyalım!

Kısaca oyuncu kadrosunun ve fragmanın yayınlanmasıyla ağzımızın suyunu akıtan filmi bir sene daha nasıl bekleriz bilemiyorum. Tüm sinema severlere sabırlar dilerim…

 

JARED LETO – THE JOKER

jared-leto-suicide-squad

Jared-Leto-Joker

MARGOT ROBBİE -HARLEY QUİNN

margot-robbie-photoshoot-for-elle-magazine-australia-march-2014-issue_1

fft16_mf5842301

WİLL SMİTH – FLOYD LAWTON

6818783-will-smith

will-smith-deadshot

JESSE EİNSENBERG – LEX LUTHOR

179_1jesse_eisenberg_2

Jesse Eisenberg's Lex Luthor

JAİ COURTNEY – CAPTAİN BOOMERANG

635609760472345365-JAI-COURTNEY

Jai-Courtney-Talks-Suicide-Squad